Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie

Nory, warmińsko-mazurskie

  • 1 300 zł
  • 53,50 m²
  • 24,30 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Skowro...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Nory, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
28 kwietnia 2026

1 300 zł

53,50 m²

24,30 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026

1 300 zł 53,50 m² 24,30 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 600 zł

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 600 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 53,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (5 m²)
  • Opłaty uzupełniające: 530 zł, kaucja: 2 600 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nory | powiat olecki | gmina Wieliczki | do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m2 położone na 1 piętrze bloku w spokojnej mazurskiej wsi.

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5 m2 położone na 1 piętrze bloku mieszkalnego w mazurskiej wsi Nory. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni , przestronnego jasnego pokoju, dwóch sypialni oraz łazienki.

Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie, częściowo umeblowany. (...)

Agent

Katarzyna Skowrońska

506 123...

506 123 200

506 123 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

506 123...

506 123 200

506 123 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została